historické
pohlednice

vědět   více...

vst
pluginy

vědět   více...

webové
prohlížeče

vědět   více...

katalog
talentů

vědět   více...

zoo
informace

vědět   více...

hudební
kompozice

vědět   více...

Stránky Maxzone.eu

Vst free zone

http://www.vstfreezone.wz.cz [nové okno]

 

Stránky Vst free zone jsou určeny především těm, kteří tvoří vlastní hudbu nebo ji aranžují prostřednictvím softwarových hudebních studií jako jsou Cubase nebo FL Studio.

Vst pluginy jsou zdařilé aplikace, které slouží jako doplněk k výše zmíněným studiím a jsou to v podstatě prográmky, které generují zvuky ať skutečných nástrojů či smyšlených syntetizátorů. Tyto zásuvné pluginy, jak se jim též říka, slouží i jako doplněk pro tvorbu koncových zvukových a prostorových efektů.
Mnoho vývojářů uvolňuje tyto hudební pluginy ve formě freeware či open source, avšak bohužel v různé kvalitě, což už je potřeba k posouzení na straně uživatele.

Stránky Vst free zone nabízí stovky takových pluginů a jelikož jsou to i stránky archivační, je možné žádaný plugin stáhnout i po té, co původní developer tento výrobek již nenabízí, pokud to dovoluje licence, nebo zaniklo samotné vývojařské studio, což se také stává.

Vst free zone patří v tomto směru na internetu k nejpreztižnějším, téměř 90% návštěvníků na ně přistupuje mimo území České republiky.

Pro webmastery:
Stránky můžete podpořit vložením tohoto malého baneru:

<a href=http://www.vstfreezone.wz.cz/ target="_blank"><img src="http://www.vstfreezone.wz.cz/ikony/ikonka88x15.gif" title="vst pluginy zdarma ke stažení, tvorba hudby na počítači" border="0" width="88" height="15"></a>